Nabożeństwo | Studium biblijne | Spotkanie modlitewne | Szkółka niedzielna | Spotkania młodzieżowe | Spotkanie siostrzane | Spotkanie braterskie | Grupy domowe

 

Nabożeństwo

Niedziela, godz. 10:00
Szczegółowe informacje o nabożeństwach znajdują się na stronie głównej lub w sekcji Wydarzenia.

Po każdym niedzielnym nabożeństwie zapraszamy wszystkich obecnych do sali kominkowej (w podziemnej części budynku) lub małej sali naprzeciwko głównej na nieformalne rozmowy i dyskusje przy kawie i herbacie.

 

Studium biblijne

Czwartek, godz. 18:00

Spotkania mają miejsce w małej salce w budynku zboru wg bieżącego grafiku na przemian z modlitewnymi.

 

Spotkanie modlitewne

Czwartek, godz. 18:00

Spotkania mają miejsce w małej salce w budynku zboru wg bieżącego grafiku na przemian ze studium biblijnym.

 

Szkółka niedzielna i opieka nad dziećmi

W czasie niedzielnych nabożeństw rodzice z dziećmi w wieku od 0 do 6 lat mogą przejść do „Dziupli Malucha” – pokoju zabaw na I piętrze, gdzie można wysłuchać przebiegu nabożeństwa przez głośnik.

Dodatkowo dzieci w wieku 5-6 lat mają krótką (15 minutową) lekcję biblijną w pokoju pastorskim, po której odprowadzane są do „Dziupli malucha” na I piętrze. 
Prosimy przyprowadzić dzieci po uwielbieniu w kaplicy (ok. godz. 10:30).

Starsze dzieci (klasy I-VIII szkoły podstawowej) w każdą niedzielę, po pierwszej części nabożeństwa, wypełnionej uwielbieniem poprzez śpiew (około godz. 10:30), przechodzą do sali naprzeciwko kaplicy, skąd jedna grupa (klasy I-V) przechodzi do budynku obok, a druga (klasy VI-VIII) zostaje.

W sprawie pytań i informacji odnośnie szkółek prosimy kontaktować się z s. Magdaleną Perlikowską;

 

Spotkania młodzieżowe

Spotkanie młodzieżowe ‒ w każdy piątek o godz 18:30 w podziemiach budynku zboru; w programie każdego spotkania wspólne śpiewanie, wykłady ze słowa Bożego, zabawy integracyjne, czas rozmów i nawiązywania relacji; kontakt: Leszek Kowalik, kom. 722-792-397 oraz Monika Wojciechowska, kom. 723-346-624;

 

Spotkanie siostrzane

Szczegóły w późniejszym czasie.

 

Spotkanie braterskie

Szczegóły w późniejszym czasie.

 

Grupy domowe

  • I grupa - Fordon - liderzy: Sebastian Kalinowski i Daniel Szarafiniak,
  • II grupa - os. Leśne - lider: Andrzej Lipiński i Andrzej Wiśniewski.

Spotkania grup odbywają się wg bieżących ustaleń. Osoby chętne prosimy o kontakt z liderami grup.